Сумський підрозділ ГС ВРЛ

30 РОКІВ ДИПЛОМУ "КОБЗАР"

30 РОКІВ ДИПЛОМУ "КОБЗАР"

Про радіоаматорську дипломну програму «Кобзар» та дні активності радіоаматорів Черкаської області, МТРК «Тікич», радіоклубу UCWC, присвячених 206–й річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, 159-й річниці з дня перепоховання Т.Г.Шевченка на Чернечій горі в м.Каневі та 30-річчя з дня заснування диплому «Кобзар».

Організатори: Міжнародне товариство радіоаматорів короткохвильовиків «Тікич» (МТРК «Тікич»), Громадська Спілка «Черкаський обласний радіоклуб» (ГС ЧОР), радіоклуб UCWC.

Дата та час проведення :
з 6 березня 00: 00 UTC по 10 березня 23: 59 UTC 2020 року – з нагоди 206-ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченко
з 17 травня 00:00 UTC по 22 травня 23:59 UTC – з нагоди 159-ї річниці з дня перепоховання Т.Г.Шевченко на Чернечій горі в м.Каневі.

Для участі в днях активності запрошуються радіоаматори всіх країн.

При роботі на всіх короткохвильових діапазонах для одержання ювілейного диплому “КОБЗАР” потрібно в період з 6 по 10 березня набрати 206 очків.

Радіоаматорам Черкащини для одержання ювілейного диплому “КОБЗАР” необхідно в дні активності провести не менше 100 радіозв’язків.

Нарахування очків :

• QSO з радіостанціями – членами клубів МТРК «Тікич», ГС ЧОР, UCWC – 15 очків;
• QSO з радіостанціями: м. Канів та м.Корсунь – Шевченківський, сіл Моринці та Шевченкове Звенигородського района Черкаської області, а також з колективними радіостанціями Черкаської області – по 25 очків;
• QSO з іншими радіостанціями Черкаської області – 10 очків;
• QSO з радіостанціями, розташованими в інших населених пунктах, пов*язаних з життям Т.Г.Шевченка – 3 очки, з населеними пунктами, де встановлені памятники, бюсти та меморіальні дошки Т.Г.Шевченку – 2 очки.
• Повторні зв’язки зараховуються на різних діапазонах та (або) різними видами випромінювання – CW, SSB, RTTY, DIGI;
• Нарахування очків на ювілейний диплом “КОБЗАР” проводиться лише в дні активності.

Серед учасників днів активності проводиться першість в категоріях: колективні радіостанції та індивідуальні радіостанції.

Учасники, що набрали найбільшу кількість очків, будуть нагороджені дипломами і призами.

Звіт – заявка на ювілейний диплом за участь в днях активності складається у вигляді виписки з апаратного журнала в будь-якому текстовому редакторі.

Звіт в електронному вигляді надсилати на адресу: ut4cf@ukr.net.
Звіт – заявку в паперовому вигляді та оплату диплому надсилати на поштову адресу: 19301, Любчич Федір Іванович, смт.Лисянка, вул.Нова, 2, Черкаська обл. Україна

Звіти-заявки на ювілейний диплом «Кобзар» висилаються не пізніше, ніж 31 березня 2020 р. по поштовому штемпелю (для звіту в паперовому вигляді).

В звіті, крім даних про QSO та заявленої кількості набраних очків, повинна бути така інформація:
Свій позивний /латинськими буквами/, повністю – прізвище, ім’я та по-батькові заявника, електронну адресу та повну поштову адресу з індексом. Записи необхідно робити разбірливим почерком.

Електронна версія ювілейного диплому – безкоштовна, надсилається заявнику диплома на електронну адресу, що вказана ним в звіті.

Паперовий багатокольоровий диплом у високій якості можна отримати, оплативши 35 грн.- для заявників України або еквівалент 4$ USA – для заявників з інших країн.

16:19
RSS
No comments yet. Be the first to add a comment!
Loading...